Simple Popup Blocks (8.x-2.2) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Center
eu: Erdian

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Width
eu: Zabalera

en: here
eu: hemen

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Note
eu: Oharra

en: Top left
eu: Goian ezkerrean

en: Bottom left
eu: Behean ezkerrean

en: Automatic
eu: Automatikoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Top center
eu: Goian erdian
