Simple Popup Blocks (8.x-2.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Center
ne: केन्द्र

en: Width
ne: चौडाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
