Simple Popup Blocks (8.x-2.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Center
ar: المركز

en: Manage
ar: تسيير

en: Layout
ar: التنسيق

en: Width
ar: العرض

en: Media
ar: ميديا

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Overlay
ar: الطبقة

en: About
ar: حول
