Simple Popup Blocks (8.x-2.3) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Center
es: Centrado

en: Manage
es: Administrar

en: Layout
es: Diseño

en: Width
es: Ancho

en: Media
es: Multimedia

en: here
es: aquí

en: Configuration
es: Configuración

en: Note
es: Nota

en: No results found
es: No se han encontrado resultados

en: Top left
es: Superior izquierda

en: Bottom left
es: Inferior izquierda

en: Automatic
es: Automático

en: Overlay
es: Superposición

en: Choose layout
es: Elegir diseño

en: About
es: Acerca de

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Right
es: Superior derecho

en: Top center
es: Arriba centro
