Simple Popup Blocks (8.x-2.3) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Center
id: Tengah

en: Manage
id: Kelola

en: Layout
id: Tata letak

en: Width
id: Lebar

en: here
id: di sini

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Top left
id: Kiri atas

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Automatic
id: Otomatis

en: About
id: Tentang

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: Top center
id: Tengah atas
