Simple Popup Blocks (8.x-2.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Manage
th: จัดการ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Media
th: สื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
