Simple Popup Blocks (8.x-2.5) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Center
tr: Merkez

en: Manage
tr: Yönetim

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Width
tr: Genişlik

en: Media
tr: Medya

en: here
tr: buraya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Top left
tr: Üst sol

en: Bottom left
tr: Alt sol

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Choose layout
tr: Yerleşim seç

en: About
tr: Hakkında

en: Top center
tr: Üst orta
