Simple Popup Blocks (8.x-2.7) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Center
ca: Centre

en: Manage
ca: Gestiona

en: Layout
ca: Disposició

en: Width
ca: Amplada

en: Media
ca: Multimèdia

en: here
ca: aquí

en: Configuration
ca: Configuració

en: Top left
ca: Part superior esquerra

en: Bottom left
ca: Part inferior esquerra

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Choose layout
ca: Selecciona la disposició

en: About
ca: Detalls

en: Top center
ca: Part superior centre
