Simple Popup Blocks (8.x-2.8) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Center
bg: Център

en: Media
bg: Медия

en: here
bg: Тук

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Note
bg: Бележка
