Simple Popup Blocks (8.x-2.8) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Center
hr: Centar

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Width
hr: Širina

en: Media
hr: Mediji

en: here
hr: ovdje

en: Configuration
hr: Postavke

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Bottom left
hr: Dno lijevo

en: Automatic
hr: Automatski

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: About
hr: Opis

en: Top center
hr: Vrh sredina
