Simple Popup Blocks (8.x-3.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Center
fr: Centre

en: Manage
fr: Gérer

en: Layout
fr: Mise en page

en: Width
fr: Largeur

en: Media
fr: Média

en: here
fr: ici

en: No results found
fr: Aucun résultat trouvé

en: Top left
fr: Haut gauche

en: Bottom left
fr: Bas gauche

en: Automatic
fr: Automatique

en: Overlay
fr: Premier plan (overlay)

en: Choose layout
fr: Choisir une mise en page

en: About
fr: À propos

en: Bottom Right
fr: En bas à droite

en: Top Right
fr: En haut à droite

en: Top center
fr: En haut au centre
