Simple Popup Blocks (8.x-3.1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Center
de: Zentriert

en: Manage
de: Verwalten

en: Width
de: Breite

en: Media
de: Medien

en: here
de: hier

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Note
de: Hinweis

en: No results found
de: Keine Suchergebnisse

en: Top left
de: Oben links

en: Bottom left
de: Unten links

en: Automatic
de: Automatisch

en: Choose layout
de: Layout auswählen

en: About
de: Über

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Right
de: Oben rechts

en: Top center
de: Oben zentriert

en: Unique identifier
de: Eindeutige ID

en: db_update failed. Message = %message, query= %query
de: db_update ist fehlgeschlagen. Meldung= %message, query= %query

en: Delays
de: Verzögerungen
