Simple Popup Blocks (8.x-3.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Width
mn: Өргөн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
