Simple Popup Blocks (8.x-3.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Center
mr: मध्य

en: Manage
mr: व्यवस्थापन

en: Layout
mr: मांडणी

en: Width
mr: लांबी

en: here
mr: येथे

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
