Simple Popup Blocks (8.x-3.1) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Center
ru: Центр

en: Manage
ru: Управление

en: Layout
ru: Макет

en: Width
ru: Ширина

en: Media
ru: Мультимедиа

en: here
ru: здесь

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: No results found
ru: Результаты не найдены

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Choose layout
ru: Выбор макета

en: About
ru: Информация

en: Top center
ru: Вверху в центре
