Simple Popup Blocks (8.x-3.2) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Manage
ka: მართვა

en: Width
ka: სიგანე

en: Media
ka: მედია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
