Simple Popup Blocks (8.x-3.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Center
lt: Centras

en: Manage
lt: Valdyti

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Width
lt: Plotis

en: here
lt: čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Choose layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: About
lt: Apie
