Simple Popup Blocks (8.x-3.4) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Note
kn: ಸೂಚನೆ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: No results found
kn: ಯಾವುದೆ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
