Simple Popup Blocks (8.x-3.4) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Center
ro: Centru

en: Manage
ro: Administrați

en: Layout
ro: Prezentare

en: Width
ro: Lățime

en: here
ro: aici

en: Configuration
ro: Configurație

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: Automatic
ro: Automat

en: Identifier
ro: Identificator

en: About
ro: Despre

en: Top center
ro: Sus centru
