Simple Popup Blocks (8.x-3.4) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Center
ta: மையம்

en: Manage
ta: நிர்வகிக்கவும்

en: Width
ta: அகலம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Top left
ta: மேல் இடது

en: Bottom left
ta: கீழே இடது

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு

en: Identifier
ta: குறிப்பான்

en: About
ta: பற்றி

en: Top center
ta: மேல் மையம்
