Simple Popup Blocks (8.x-3.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Width
te: వెడల్పు

en: here
te: ఇక్కడ

en: About
te: గురించి
