Simple Popup Blocks (8.x-3.5) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: Center
is: Miðja

en: Manage
is: Stjórnun

en: Layout
is: Útlit

en: Width
is: Breidd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: About
is: Um
