Simple Popup Blocks (8.x-3.5) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Center
pl: Środek

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Layout
pl: Układ

en: Width
pl: Szerokość

en: here
pl: tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Note
pl: Notatka

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Choose layout
pl: Wybierz układ

en: About
pl: O stronie

en: Top center
pl: Górny środek
