Simple Popup Blocks (8.x-3.5) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: here
ug: بۇ يەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: About
ug: ھەققىدە
