Simple Popup Views (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Ansichten

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: On Click
de: Bei Klick

en: Positions
de: Positionen
