Simple Popup Views (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
