Simple Popup Views (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
