Simple Popup Views (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
