Simple Popup Views (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: On Click
pl: Po kliknięciu

en: Positions
pl: Pozycje
