Simple Popup Views (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Views
ru: Представление

en: Bottom
ru: Снизу

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа
