Simple Popup Views (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Bottom
tr: Alt

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ
