Simple Popup Views (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla
