Simple Popup Views (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Views
jv: View

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
