Simple Popup Views (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: On Click
nl: Op klik
