Simple realestate profile (1.0.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ
