Simple realestate profile (1.0.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Search
eo: Serĉu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Page
eo: Paĝo

en: Location
eo: Loko

en: Send
eo: Sendu

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
