Simple realestate profile (1.0.1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Read more
et: Loe edasi

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Page
et: Lehekülg

en: Location
et: Asukoht

en: Price
et: Hind

en: Send
et: Saada

en: View all
et: Vaata kõiki

en: month
et: kuu

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht
