Simple realestate profile (1.0.1) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Read more
fr: Lire la suite

en: Search
fr: Rechercher

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Location
fr: Emplacement

en: Price
fr: Prix

en: Send
fr: Envoyer

en: View all
fr: Voir tout

en: month
fr: mois

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Next page
fr: Page suivante

en: Go to first page
fr: Aller à la première page

en: Go to last page
fr: Aller à la dernière page

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Primary tabs
fr: Onglets principaux

en: Secondary tabs
fr: Onglets secondaires

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Main content
fr: Contenu principal

en: Current page
fr: Page courante

en: Previous page
fr: Page précédente

en: per month
fr: par mois

en: Last page
fr: Dernière page

en: First page
fr: Première page

en: Go to page @key
fr: Aller à la page @key
