Simple realestate profile (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Search
gu: શોધ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Send
gu: મોકલો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
