Simple realestate profile (1.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Search
hr: Pretraga

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Page
hr: Stranica

en: Location
hr: Lokacija

en: Price
hr: Cijena

en: Send
hr: Pošalji

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake
