Simple realestate profile (1.0.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Search
ku: گەڕان

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Page
ku: پەڕە

en: Location
ku: شوێن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
