Simple realestate profile (1.0.1) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Home
pt: Início

en: Read more
pt: Leia mais

en: Search
pt: Buscar

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Page
pt: Página

en: Location
pt: Localização

en: Price
pt: Preço

en: Send
pt: Enviar

en: View all
pt: Ver todos

en: month
pt: mês

en: Listing
pt: Listagem

en: Book now
pt: Agende Agora

en: ‹ Previous
pt: ‹ Voltar

en: Next ›
pt: Avançar ›

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Voltar para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Primary tabs
pt: Abas primárias

en: Secondary tabs
pt: Abas secundárias

en: Pagination
pt: Paginação

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Current page
pt: Página atual

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Last page
pt: Última página

en: First page
pt: Primeira página

en: Go to page @key
pt: Ir para página @key
