Simple realestate profile (1.0.1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Read more
sv: Läs mer

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Page
sv: Sida

en: Location
sv: Plats

en: Price
sv: Pris

en: Send
sv: Skicka

en: View all
sv: Visa alla

en: month
sv: månad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Main content
sv: Huvudinnehåll

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
