Simple realestate profile (1.0.1) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Read more
uk: Читати далі

en: Search
uk: Пошук

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Location
uk: Місце розташування

en: Price
uk: Ціна

en: Send
uk: Надіслати

en: View all
uk: Переглянути все

en: month
uk: місяць

en: Listing
uk: Перелік

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Select location
uk: Обрати адресу

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Price per month
uk: Ціна за місяць

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
