Simple realestate profile (1.0.1) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Page
vi: Trang

en: Location
vi: Vị trí

en: Price
vi: Giá

en: Send
vi: Gửi

en: month
vi: tháng

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước
