Simple realestate profile (1.0.1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Read more
af: Lees meer

en: Search
af: Soek

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Page
af: Bladsy

en: Location
af: Ligging

en: Price
af: Prys

en: Send
af: Stuur

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
