Simple realestate profile (1.0.1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Search
ar: بحث

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Page
ar: الصفحة

en: Location
ar: الموضع

en: Price
ar: السعر

en: Send
ar: أرسل

en: month
ar: شهر

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية
