Simple realestate profile (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Search
ast: Guetar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Page
ast: Páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Send
ast: Unviar
