Simple realestate profile (1.0.1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Search
be: Пошук

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Send
be: Адаслаць

en: month
be: месяц

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
