Simple realestate profile (1.0.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Page
bg: Страница

en: Location
bg: Местоположение

en: Price
bg: Цена

en: Send
bg: Изпрати

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
